Dołącz się  |  
Karta 4metal  |  
O Nas  |  Strona Główna  |  Aktualności  |  Wydarzenia  |  Media  |  Galerie Zdjęć  |  Dołącz się  
SZUKAJ
zaawansowane
Po maszyny na wschód
(29. grudzień 2017)

Niewiele ponad pół roku dzieli nas od rozpoczęcia jednych z największych targów branży maszynowej na rosyjskim rynku. Od 15 do 19 maja swoje hale wystawiennicze w Moskwie otworzy biuro Expocenter ZAO. W tym czasie na targach METALLOOBRABOTKA, bo o nich mowa, spotkają się przedstawiciele całej branży metalowej.

Photo 1
Fot: Expocenter ZAO

Odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą producentów obrabiarek, wyposażenia oraz narzędzi. Nie zabraknie firm z sektora pomiarowego oraz IT. Poza przedsiębiorcami, swoje osiągnięcia będą prezentować także politechniki, uniwersytety oraz instytuty badawcze.

- Metalloobrabotka jest w ścisłej piątce najważniejszych wydarzeń dla branży obróbki metalu. Jej wzrost znaczenia dla rozwoju rosyjskich przedsiębiorstw z sektora maszynowego i narzędziowego podkreślał premier Rosji, Dmitrij Miedwiediew – dodają organizatorzy.

Czy warto wybrać się do Moskwy? O tym najlepiej świadczą liczby. Jak wynika z danych organizatora, ubiegłoroczna wystawa zgromadziła niemal 1200 wystawców z 40 krajów, którzy zaprezentowali swoją ofertę na łącznej powierzchni 39 tys. mkw. Przez pięć targowych dni moskiewskie hale wystawiennicze odwiedziło ponad 50 tys. gości.

(METALLOOBRABOTKA)


Waszym zdaniem...
Dowcip dnia
Mąż: W nowym roku postanowiłem być szczęśliwszym
człowiekiem.
Żona: To świetnie!
Mąż: Cieszę się, że zgadzasz się ze mną, twoje torby
stoją przed domem.
nadesłał: bartolini
dodaj dowcip
archiwum...
Aktualności
Mobilne zarządzanie serwisem
Aplikacje mobilne zdobyły sobie już wielką
popularność w użytku osobistym. Automatycznie
idzie za tym szybkie rozszerzanie oferty dla biznesu o
dodatkowe narzędzia, które mają ułatwiać pracę.
Najważniejsze to szybki dostęp do kalendarza oraz
wgląd w najistotniejsze wskaźniki ...
więcej...
0.58224 sek   www.4metal.com   www.4metal.pl   www.4metal.cz   www.4metal.de   www.4metal.at   www.4metal.ch   www.4metal.ru