Dołącz się  |  
Karta 4metal  |  
O Nas  |  Strona Główna  |  Aktualności  |  Wydarzenia  |  Media  |  Galerie Zdjęć  |  Dołącz się  
SZUKAJ
zaawansowane
Czeskie targi coraz bliżej
(2. marzec 2018)

15 maja rozpocznie się jedna z największych imprez wystawienniczych u naszego południowego sąsiada. W tym roku targi FOR INDUSTRY zostały połączone z dwiema dodatkowymi wystawami, które w sumie potrwają trzy dni i zakończą się 18 maja. To już szesnasty raz, kiedy czeska Praga zamieni się w centrum biznesowe dla firm z sektora przemysłowego.

Photo 1
Fot: FOR INDUSTRY

Niezmiennie targom towarzyszyć będzie konkurs na najlepsze produkty i technologie prezentowane w czasie trwania wszystkich dwóm salonom. W ubiegłym roku odznaczono między innymi producentów mobilnej mini-linii do galwanizowania, wysokoprecyzyjnego systemu automatycznego spawania oraz maszyny do grawerowania laserowego. Poprzednią edycję targów odwiedziło ponad 7 tys. gości, którzy zapoznali się z ofertą przeszło 130 wystawców.

- Przez 16 lat swojego istnienia Targi Inżynierii i Technologii FOR INDUSTRY wypracowały sobie stałą pozycję wśród wydarzeń branżowyh. Świadczy o tym liczba wystawców, którzy prezentowali technologiczne trendy i innowacje. Ponadto poza czeskimi firmami w targach uczestniczyły przedsiębiorstwa ze Słowacji, Finlandii, Niemiec czy Szwecji – podkreśla Hana Marková, dyrektor wystawy.

Czasy się zmieniają i formuły wielkich spotkań branżowych także. Dzisiaj hale wystawiennicze to nie tylko areny, na których firmy konkurują ze sobą o uwagę odwiedzających używając naprawdę ciekawego oręża, jak chociażby pokazy body paintingu. Dzisiaj targi to także miejsce, w którym możemy spotkać się z ekspertami z całej branży i dyskutować o firmowych problemach. To miejsce, w którym rozwija się cała branża.

(FOR INDUSTRY)Waszym zdaniem...
Dowcip dnia
Mąż: W nowym roku postanowiłem być szczęśliwszym
człowiekiem.
Żona: To świetnie!
Mąż: Cieszę się, że zgadzasz się ze mną, twoje torby
stoją przed domem.
nadesłał: bartolini
dodaj dowcip
archiwum...
Aktualności
Laserowa wystawa w sercu Niemiec
Laser znalazł zastosowanie w wielu rozwiązaniach.
Od dawna gości on także w branży metalowej
dając większe możliwości obróbki. Ta gorąca wiązka
wzmocnionego światła, wyobrażana przez dzieci jako
najsilniejsza broń na we wszechświecie,
wykorzystywana jest nie tylko przy cięciu metali, ...
więcej...
0.60173 sek   www.4metal.com   www.4metal.pl   www.4metal.cz   www.4metal.de   www.4metal.at   www.4metal.ch   www.4metal.ru