Dołącz się  |  
Karta 4metal  |  
O Nas  |  Strona Główna  |  Aktualności  |  Wydarzenia  |  Media  |  Galerie Zdjęć  |  Dołącz się  
SZUKAJ
zaawansowane
Czasopismo branżowe


12/2014
Polish Market

POLISH MARKET to prestiżowy anglojęzyczny magazyn wydawany od 1996 roku. Na swoich łamach promuje polską gospodarkę, przedsiębiorstwa, regiony oraz polską naukę i kulturę. Stanowi kompendium wiedzy dla zagranicznych kontrahentów i inwestorów o polskiej gospodarce i sytuacji na rynku inwestycji. Odbiorcami miesięcznika jest kadra zarządzająca – prezesi, wiceprezesi, członkowie zarządu firm reprezentujących wszystkie gałęzie i sektory gospodarki.

POLISH MARKET otrzymują izby handlowe, organizacje i stowarzyszenia biznesowe, instytucje naukowe i kulturalne, a także agendy rządowe zajmujące się promocją Polski na arenie międzynarodowej. Za granicą miesięcznik dostarczany jest do polskich placówek dyplomatycznych, do wszystkich Wydziałów Promocji Handlu i Inwestycji polskich ambasad na całym świecie i przekazywany dalej do organizacji zainteresowanych nawiązaniem kontaktów biznesowych.

POLISH MARKET jest cennym źródłem wiedzy o polskim potencjale gospodarczym dla urzędników agend Unii Europejskiej oraz członków Parlamentu Europejskiego. Magazyn otrzymują przedstawiciele wybranych zagranicznych organizacji biznesowych, instytuty polskie, biblioteki oraz środowiska opiniotwórcze.POLISH MARKET dystrybuowany jest w trybie direct mailing, w ilości 8 000 egzemplarzy. Dodatkowe numery miesięcznika prezentowane są w trakcie polskich i zagranicznych konferencji, targów oraz seminariów. Miesięcznik towarzyszy misjom gospodarczym oraz wydarzeniom specjalnym organizowanym przez Rząd Rzeczypospolitej Polski, a także jest obecny na międzynarodowych branżowych imprezach targowych.

Strona www:www.polishmarket.com.pl
Rok powstania:1996
Nakład drukowany:10000
Ilość / Rok:12
Cena:10 PLN
Adres:Oficyna Wydawnicza Rynek Polski
Elektoralna 13
Warszawa
Polska
Tel.:+48 22 620 31 42
Kontakt:
 Polska
Błażej Grabowski
Tel.: +48 22 620 38 34
Fax: +48 22 620 31 42
Email: b.grabowski@polishmarket.com.pl
 
Z kartą 4metal 20% zniżki na reklamę.
< powrót
0.4927 sek   www.4metal.com   www.4metal.pl   www.4metal.cz   www.4metal.de   www.4metal.at   www.4metal.ch   www.4metal.ru